Літературна година "Великий син, великого народу"

2014-02-26

/Files/images/DSCN6590.jpg

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка в Дитячій районній бібліотеці спільно з ЗОШ №1, 5 - А класом 26 лютого проведено літературну годину "Великий син, великого народу"

З перших хвилин урочистого дійства присутні поринули у захоплюючі події минулого нашого народу. Школярі мали змогу насолодитися акторською майстерністю бібліотекарів та своїх однокласників. А самі дітлахи не тільки з цікавістю слухали розповіді ведучої про життя Тараса Григоровича та його творчі здобутки, але й самі продекламували всесвітньо відомі Шевченкові «Садок вишневий біля хати», «Заповіт» та віршовані рядки про Україну, її мальовничу природу, що зачарувала свого часу поета.У заході взяли участь діти : Огороднік Назар, Кошуба Олег, Дмитрієва Ксенія та ін. Для кращого ознайомлення школярів з творчістю поета, з його життєвим шляхом оформлена книжково-ілюстративна виставка “Іду з дитинства до Тараса” , до уваги користувачів був використаний відеоролік з музичною композицією «Думи мої думи». ликого народу"

/Files/images/DSCN6629.jpg