Різдвяні посиденьки "Щедрий вечір! Добрий Вечір!"

2017-01-06

7 січня - Різдво Христове - одне з найбільших християнських свят у році. А починається воно зі Святої вечері 6 січня, коли з появою на небі першої вечірньої зірки, яка сповіщає про народження Сина Божого, за святковими столами з дванадцятьма традиційними пісними стравами збираються українські родини. 6 січня, напередодні Свят - вечора, у Снігурівській районній бібліотеці для дітей відбулися Різдвяні посиденьки "Щедрий вечір! Добрий Вечір!". Господиня ( бібліотекар Пасічник С.О.) розповіла присутнім про традиції святкування Свят - вечора та Різдва в Україні, про давній символ свята - сніп - Дідух, про традиційні обов’язкові страви - кутю й узвар. Доповнили розповідь цікаві відеоролики. Лунали щедрівки і колядки під час частування за святковим столом. Добрі побажання щастя , здоров’я , добробуту, висловлені саме в цей день , обов’язково здійсняться.

/Files/images/IMG_9192.JPG/Files/images/IMG_9193.JPG/Files/images/IMG_9195.JPG/Files/images/IMG_9197.JPG