Година пам’яті "Відлуння афганських гір"

2017-02-15

У 1989 році для всіх українців закінчилась афганська війна, яка принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини. 15 лютого ми відзначаємо 28-му річницю з Дня виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. До цієї дати у Снігурівській районній бібліотеці для дітей відбулася година пам’яті "Відлуння афганських гір" для учнів 6-а кл.(класний керівник Нартова С.М.), 8-а кл.(класний керівник Карташова З.Я.) ЗОШ№1. Бібліотекар Пасічник С.О. розповіла про так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була одна з найкривавіших, її тінь торкнулась багатьох українських родин. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у тій війні. Війна закінчилася. Багато молодих воїнів-інтернаціоналістів були нагородженні орденами і медалями, але найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих - пам’ять. Пам’ятати про ці події потрібно для того, щоб нові афганістани не виникли на нашій землі, щоб вони не повторювалися для наступних поколінь ніколи.

/Files/images/IMG_9443.JPG/Files/images/IMG_9444.JPG/Files/images/IMG_9445.JPG/Files/images/IMG_9446.JPG