Голодомор – невиплакані сльози України

2017-11-24

У четверту суботу листопада щорічно ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 - 1933 років. Це одна з найтрагічніших сторінок нашої історії, яка примушує стискатися серця. Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії ніколи більше не повторилися. Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-33 роках. Пам’яті українських сіл і хуторів,які щезли з лиця Землі після найбільшої трагедії ХХ століття була присвячена година скорботи «Голодомор – невиплакані сльози України», яку підготувала і провела бібліотекар Снігурівської районної бібліотеки для дітей Пасічник С.О. з учнями 9-х класів ЗОШ№1(класні керівники Карташова З.Я., Нартова С.М.).