Година безсмертя «Збережемо пам’ять про подвиг земляків»

2018-03-14

Кожної весни, 14 березня, снігурівчани відзначають чергову річницю, пам’ятну і вікопомну дату в історії рідного району та міста – день визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди у районній бібліотеці для дітей спільно з історико-краєзнавчим музеєм (директор Мочаліна І.І.) з учнями 5-б класу Снігурівської ЗОШ№1( класний керівник Орленко Л.В.) відбулася година безсмертя «Збережемо пам’ять про подвиг земляків». Про події 1944 року розповіли дітям ветеран Великої Вітчизняної війни та праці Шевцов Олександр Іванович та екскурсовод музею Заєць Анатолій Володимирович. Під час заходу діти декламували вірші поетів-земляків В.Козлова та А.Зими, присвячені цій події. О.І. Шевцов запропонував учням для ознайомлення збірку віршів, написаних його товаришами та сином. Бібліотекар Пасічник С.О. представила буклет «Уславлені подвигом», час не підвладний стерти із пам’яті імена 1460 воїнів , які загинули при визволенні нашого степового краю. Закінчилася зустріч щирими побажаннями добра і мирного неба .