Історичний репортаж «Сторінками історії рідного краю»

2018-03-15

Цього року ми відзначаємо 95-річчя з дня утворення Снігурівського району. З цієї нагоди до районної бібліотеки для дітей завітали учні 8-х класів ЗОШ№3. Історичний репортаж «Сторінками історії рідного краю» підготували і провели бібліотекар відділу обслуговування Пасічник С.О., директор історико-краєзнавчого музею Мочаліна І.І., екскурсовод музею, журналіст Заєць А.В. та журналіст Зима А. Г. Діти поринули у цікаву історію рідного краю, дізналися багато нового і невідомого для них раніше, уважно розглядали старі світлини та слухали розповіді про земляків, які прославили і прославляють Снігурівщину не тільки на Миколаївщині, а й в Україні та за її межами. Всі присутні пройнялися славним минулим рідного краю та надією на подальше його процвітання.