Свято «Під українським небокраєм книгу люблять і читають»

2018-03-22

Тиждень читання дитячого
В березні ми відкриваємо,
Книжку, хвилюючись трішки,
Палко зі святом вітаємо.
Бібліотеки чекають
Друзів своїх, читачів,
Стежку до знань відкривають,
Безліч даруючи див…

Приємнимі несподіванки, конкурси, літературні подорожі, ігри, вікторини,презентації нових книжок — все це довгоочікуване свято дитячої книжки, яке приносить з собою Всеукраїнський тиждень дитячого читання. На урочисте відкриття цьогорічного свята книги до Снігурівської районної бібліотеки для дітей завітали юні читачі – учні 1-4 класів ЗОШ№1( класоводи Стрекалова Р.Г., Романова Н.М., вихователь ГПД Пацкань О.М.). Гарний настрій подарували всім присутнім бібліотекарі районної бібліотеки для дітей ( Кецман Н.М., Пасічник С.О.) та міської бібліотеки-філії ( Шевченко О.М., Мочаліна Н.С.) . Разом з ведучими та Королевою Книги діти поринули у чудовий, неповторний світ дитячої літератури. А найменші користувачі бібліотеки вразили присутніх інсценізацією казки «Колобок» на новий лад( керівник театрального гуртка БТДЮ Бунчук Т.В.). Кращі читачі бібліотеки – Сьомка Світлана,Юрченко Костянтин,Драй Павло,Бунчук Василина отримали дипломи . Також всі діти отримали на згадку книжкові закладки від Королеви Книги. Свято дитячої книги подарувало всім присутнім гарні враження, чудовий настрій та зустріч з найкращими книгами.