Поетичний фуршет «Дитячі вірші і повчальні казки Н.Забіли»

2018-03-23

Є письменники, які цілком віддали своє життя дитячій літературі. Серед них, мов айсберг, височить постать чудової поетеси Наталі Забіли, яка все своє життя присвятила служінню Дитячій Музі. В цьому році ми відзначаємо 115- у річницю з дня народження Наталі Забіли. Щоб познайомитися з цією видатною поетесою до районної бібліотеки для дітей завітали учні 2-а класу Снігурівської ЗОШ№1(класовод Заставенко Т.О.). Бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. розповіла дітям про життя і творчість Н.Забіли . Школярі переглянули відеоролики , в яких звучали найвідоміші вірші Наталії Львівни – «Сорока – Білобока», «Зірочки», «Олівець – малювець», «Стояла собі хатка», «Про дівчинку, яка всього боялася», « Ясоччин садок» - повчальні вірші, в яких поетеса розмовляє з дітьми доступною їм мовою, просто, але з повагою до маленького читача, розповідає серйозно, вдумливо про складні й серйозні речі. Вірші та казки Н.Забіли виховують у дітей повагу, доброту, бережливе ставлення до природи, рідної землі.