Арт-простір «Театр вух»

2018-04-11

З метою впровадження інноваційної ідеї Полтавської ОБД «Арт-простір «Театр вух» до районної бібліотеки для дітей були запрошені учні 3-б, 4-б класів Снігурівської ЗОШ№1(класоводи Стрекалова Р.Г., Романова Н.М.). Діти стали учасниками незвичайної вистави, яку вони не дивилися, а слухали.Бібліотекар Пасічник С.О. запропонувала юним читачам поринути у світ фантазії завдяки прочитанню вголос невеликого оповідання. Концепція ідеї полягає у тому, що у всіх учасників протягом заходу зав’язані очі, таким чином формується специфічний арт-простір. У бібліотечному театрі немає обмежень за способом вираження, немає декорацій і пишних костюмів. Щоб підсилити ефект «Театру вух» бібліотекар використала звукові та тактильні спецефекти, зокрема, звук вітру, нічного лісу, співу птахів , дотику. Наприкінці заходу бібліотекар запропонувала дітям поділитися своїми уявленнями та враженнями. Дітям дуже сподобався новий захід.

/Files/images/Фото1994.jpg

/Files/images/Фото1998.jpg