«На казкових вітрилах у книжкове літо»

2019-05-28

/Files/images/DSCN4485.JPG

Теплого, сонячного дня у Снігурівці відбулося відкриття літніх читань "На казкових вітрилах у книжкове літо". Чудову розважально – ігрову програму для наших дітей запропонувала Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна. Відкрили свято директор Снігурівської ЦБС Косій А.А. та директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей Жайворонок Т.А.

Гостей-читачів зустрічали Читаліна та Ігринка- Веселинка, які привітали присутніх і запросили дітвору вирушити в мандри за скарбами по літературному морю. На цьому шляху діти познайомилися з Комп’ютерним вірусом, Капітаном, Піратками та Пеппі Довгоюпанчохою.

Під час подорожі діти весело провели час за цікавими іграми, конкурсами та прийняли участь у флешмобах.

Посмішки, гарний настрій та радість панували протягом всього свята.

Велика подяка колективу Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна за прекрасне свято. Дякуємо за співпрацю в проведені заходу районному будинку культури, Будинку творчості дітей та юнацтва, дитячій школі мистецтв та їх вихованцям. Висловлюємо вдячність від усіх глядачів і учасників свята ПП Долині С.В. за спонсорьку допомогу.

/Files/images/DSCN4373.JPG

/Files/images/DSCN4383.JPG