Родинне свято «Хвилинки сімейного щастя»

2019-05-13

Сьогодні в нашій бібліотеці пройшов захід, присвячений Дню Матері та Міжнародному дню сім’ї . На свято були запрошені вихованці Снігурівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю « Журавлик» та їхні матусі. Завідуюча дитячою бібліотекою Хіміченко Катерина Борисівна ознайомила дітей з історією цього свята та традиціями його відзначення в різних країнах. Захід був насичений цікавими конкурсами. В конкурсах «Звари борщ і компот», «Попелюшка» діти нашого центру брали активну участь, показав, які вони турботливі, відповідальні та працьовиті. Мами також не сиділи без діла. Вони спритно зав′язували дівчаткам бантики,упізнавали на дотик свою дитину, за що були нагороджені медальками «Найдобріша мама», «Найласкавіша мама».
Музичними подарунками присутніх порадували учні Снігурівської ЗОШ№1:Анна Лесєв, Сьомка В′ячеслав, Колцун Роман, Дідик Назар, Заліпський Богдан та Головко Артем. Любов до своїх матусь діти передали в малюнках «Наші мами».

/Files/images/P5131331.JPG

/Files/images/P5131340.JPG