Золоте перевесло Людмили Грохольської

2015-04-29

/Files/images/P4290371.JPG

Відчути радість Висоти,

Рости духовно і душею линуть

до світла, Миру, Доброти

І в цьому світі в небо зринуть... такими рядками розпочалося заочне знайомство з поетесою Людмилою Іванівною Грохольською для учнів 4-а класу ЗОШ№1(класовод Олійник О,Л.) та учнів 1-2класів ЗОШ№2( класоводи Лавро О.І., Мороз Н.Ю.) підготовлене районним історико - краєзнавчим музеєм спільно з міською та районною бібліотекою для дітей. Познайомити з життєвим шляхом і творчим доробком поетеси, розвивати навички виразного читання, збагачувати словниковий запас учнів, формувати громадянську компетентність, виховувати любов і повагу до рідного краю - таку мету ставили організатори заходу. Дітям був запропонований перегляд та огляд літератури "Літературне сузір'я Миколаївщини".

Людмила Іванівна народилася в Снігурівці, має вищу економічну освіту, зараз проживає у Києві. Закохана в красу рідного краю, людей, пісню, поезію. Має вже деякий творчий доробок. Грохольська Л.І. - автор поетичних збірок "Я йду стежками в полі"(2002), "Душі моєї джерело"(2004), "Золоте перевесло"(2006), поетичних розділів "Барвінковими стежками", "Жагуча мить життя" та окремих віршів і нарисів у книгах В.Троянського та альманахах, вірші Людмили Іванівні звучали в авторському виконанні на радіо "Україна Культура"(2006).

Діти декламували чудові вірші поетеси: "Ясноока моя Україна", "Україночка","Я вірю в Україну", "Молюсь за тебе Україно", "Мамі", "Літо степове".

Приємно визнати, що Снігурівщина багата талантами, і літературна карта Миколаївщини поповнилася ще одним ім’ям нашої землячки!

/Files/images/P4290374.JPG/Files/images/P4290378.JPG/Files/images/P4290380.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

  • Грохольський Владислав

    2018-02-28 16:55:44

    Моя бабуся Людмила Іванівна. Зараз вона проживає з моїм дідусем Володимиром у селі Новосілки. У неї є два онука: Влад, Денис. Ми часто навідуємось до неї в гості, частоо дзвоними, вітаємо....